Zásahový odev a prilba

Zásahová prilba KALISZ AK-06/2009

Včelárska výbava

Dýchacie prístroje AUER BD 96

Kompletní přetlakový dýchací přístroj MSA BD 96. Sestava obsahuje: nosič - zádový nosič BD96. Polstrované popruhy PRO s bederním pásem. Klasické hadicové vedení CL. Plicní automatika - nová plicní automatika LA96 s ESA bajonetovým připojením. Celoobličejová maska - nová celoobličejová maska 3S-PF s ESA bajonetovým připojením. Maska v základní variantě s náhlavním křížem. Tlaková lahev - ocelová láhev 6l / 300 bar s životností delší než 30 let. Bajonetové připojení - konektor, který umožňuje kompatibilitu s konkurenčními dýchacími přístroji. Jednoduše plicní automatiku na masku nacvaknete a nezdržujete se s dlouhavým šroubováním.

TROJDIELNY výsuvný rebrík s lanom PROFI

▪ pevný zaisťovací mechanizmus

▪ ukončenie kolieskami pre ľahký výsuv

▪ práškovo opracované vodiace kovanie

▪ maximálna pracovná výška až 11,75 m

▪ doživotná záruka

Spojovacia technika

Vysielačky Motorola TLKR T7

Nová rádiostanica T7 vychádza z úspešnej stanice T5, pričom podstatne vylepšuje jej parametre, ponecháva jednoduchú možnosť zavesenia na odev a zjednodušuje základné ovládanie vďaka otočnému vypínaču ktorý zároveň ovláda hlasitosť. Dosah až 10 km

Charakteristika

• Kmitočty voľne prístupné podľa medzinárodného štandardu PMR446 s možnosťou použitia v štátoch Európskej únie a Chorvátsku.
  • 8 kanálov a až 121 kódov umožňuje až 968 hovorových skupín.
  • Scan - ľahké nájdenie Vašich priateľov prehľadávaním aktívnych kanálov. Okamžité spojenie s viacerými stanicami.
  • Vyzváňací (upozorňovací) tón, jednoduché, intuitívne ovládanie. Ľahko čitateľný displej s informačnými ikonami.
  • Vysoká kvalita audia
  • Pevná a spoľahlivá konštrukcia z odolného polykarbonátu, testovaná simuláciou 5-ročnej prevádzky, vode odolná, obstojí i pri otrasoch a nárazoch.
  • Odposluch miestnosti
  • Vysielanie ovládané hlasom – VOX
  • Výdrž 18h s NiMH akumulátormi (súčasť dodávky) a až 20h s alkalickými batériami (4x AAA, nie sú súčasťou bežnej dodávky), pri dodržaní pravidla 5/5/90 (vysielanie / príjem / na príjme).
  • Hmotnosť s batériami 127 g
  • Moderný športový dizajn

Midland Alan 42 Multi

Velmi kvalitná vysielačka od renomovaného výrobcu
Radiostanicu je možné odblokovať až na 400ch
Možnosť nastavenia prevádzkovej normy.
Citlivosť: menej ako 0,25 microV
Výstupný výkon: 4 W
Typ modulácie: AM/FM
Audio výkon: 0,5 W
Napájacie napätie: 7,2 - 13,2 V
Rozmery: 70 x 30 x 140 mm
Hmotnosť: 190 g (bez batérie)
Prepínanie farby displeja: NIE
Prepínanie AM/FM: ANO
Ovládanie ON/OFF/Hlasitosť: ANO
Nastavenie SQELCH: ANO
Prepínanie kanálov na mikrofóne: ANO
Karuselový prepínač kanálov: NIE
Rýchly kanál 9/19: NIE
LOCK zámok klávesnice: NIE
Výstup na externý reproduktor: ANO
LCR posledný volaný kanál: ANO
SCAN skenovanie kanálov: ANO
Automatický SQELCH: NIE
S-meter: ANO
Súčastou balenia je aj adaptér pre použite vo vozidle prostredníctvom ktorého je možné rádiostanicu napájať a pripojiť externú anténu.

Vysielačka Danita 440

Spoľahlivá, obľúbená CB vysielačka. Výrobca vypočul požiadavky užívateľov a opäť spustil výrobu tejto nesmrteľnej legendy - prvýkrát bola uvedená na trh v roku 1992. Funkcia SCAN vyhľadávanie vysielajúcich staníc, PA možnosť externého megafónu,, MON-rýchle zrušenie a obnovenie šumová brána, Indikátor vysielaného signálu RF meter. Výstup na externý reproduktor. Výstupný výkon 4W. Rozmery 150x157x45 mm. Rádiostanica je dodávaná spolu s mikrofónom, držiakom stanice, napájacím káblom, držiakom mikrofónu a dokumentáciou.

Zdravotná výbava

Obsah:

krčný límec a popáleninový balíček,

10 ks obväz hotový s 1 vankúšikom,

10 ks obväz hotový s 2 vankúšikmi,

6 ks trojrohá šatka textilná,

4 ks hladká náplať cievka,

18 ks náplasť s vankúšikom,

5 ks ovínadlový obväz,

4 ks maska resuscitačná,

4 ks rúško plastové,

4 ks rukavice chirurgické,

1 ks nožnice,

1 ks isotermická fólia,

1 ks karta prvej pomoci.

Chrbticová doska Spencer Tango

Hasiaci vak ERMAK

Univerzálny hasiaci a postrekovací chrbtový vak slúži pri hasení drobných požiarov, zahorených lesných porastov, ako vybavenie hliadok po likvidácii požiarov, alebo pri pálení kliesni po lesnej ťažbe.

Je vhodný pri nasadení proti lykožrútovi, pri kalamitných stavoch alebo preventívnemu postreku. Je vhodnou výbavou cisternových požiarnych vozidiel, terénnych automobilov pri obhliadke polesia v suchých mesiacoch, alebo ako prevencia v kombajnoch pri zbere.
Výhodou je ľahká manipulácia a nasadenie v ťažkodostupných terénoch. Pre doplnenie vody stačí potok, prameň alebo aj voda z kaluže. Vak je pre tieto účely vybavený objemným uzáverom so sitkom, ktorý umožňuje jednoduché doplnenie v teréne.
Univerzálnosť výrobku spočíva v tom, že oproti bežným postrekovacím aparátom, ktoré sú vyrobené z plastu a teda ľahko vznietiteľné, je ERMAK dvojvrstvový, kde vrchný nosič s nastaviteľným remenením je vyrobený z nehorľavého materiálu, zatiaľ čo vnútorný vak je z materiálu rozťažného, nepriepustného a chemicky inertného .

Výrobcom je deklarovaná a skúškou potvrdená odolnosť voči chemikáliám obsiahnutých v hasiacich, dezinfekčných, insekticídnych alebo herbicídnych roztokoch.

ERMAK 20 je štandardne vybavený penotvorným nástavcom a transportným vakom.

Plávacia vesta HIKO X-treme rent

Popis produktu